НАША ІСТОРІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ В БРЕМЕНІ У 1985

Наша історія почалась у Бремені в далекому 1895 році.Ми вбачаємо свою відповідальність продовжувати нести її у світле та процвітаюче майбутнє, долаючи виклики, з якими ми стикаємося як люди і як планета. Щоб усі могли продовжувати насолоджуватися чудовою кавою завжди.

Як гордий партнер програми JDE Common Grounds, ми робимо свій внесок у покращення екологічної ситуації у світі. Ось деякі з них:

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПІДБІР ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

МІНІМІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА

ОБ'ЄДНАННЯ ЛЮДЕЙ ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Від вирішення проблем пов'язаних із вирощуванням кави, внаслідок кліматичних змін, до подолання соціальної нерівності та неякісних умов праці.

ГОЛОВНІ ФАКТИ

ДОВЕДЕНИЙ ПРОГРЕС

Внесок, яку ми робимо, вже починає проявлятися. І з кожним маленьким кроком мивсе ближче до мети:

100% відповідально отримана зелена кава до 2025 року

До 2030 року 100% дизайну упаковки буде придатним для повторного використання, переробки або компостування.

SUSTAINABILITY

SOURCING FOR BETTER

Наша уважність до якості, це не лише про напій. Це також і про те, як ми працюємо з людьми та планетою на кожному етапі виготовлення кави. Від екологічного використання природніх ресурсів та рівності людей до процвітання фермерських господарств.

МІНІМІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА

Ми невпинно працюємо над відповідністю нашої продукції світовим екологічним стандартам, маючи на меті до 2030 року зробити усі види пакування нашої кави придатними до переробки, компостування або повторного використання. Чого ми вже досягли:

78% нашого пакування придатне до багаторазового використання, переробки або компосту. Таким чином, до 2030 року залишилось виконати 22% від плану.

Нам вдалося заощадити 3000 тонн скла, зменшивши вагу кожної банки на 10-15%.

“КАВА ПРОБУДЖУЄ ДУХ. АРОМАТ ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО ЗНАК ВИСОКОЇ ЯКОСТІ. АРОМОКСАМИТ – ЦЕ КЛЮЧ , ЯКИЙ РОЗКРИВАЄ МАГІЮ КАВИ..”